Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Idei si propuneri - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Idei si propuneri

+63
Darsy
kissmaxim.alexandra
gabriela1234
betymi72
GinaP
lennny
danniela
tinap
samo99ro
adriuta
Elena Nicoara
T_mihaela
valentyna_sweetly
tinassyliliana
yolanditza
Gabiuta
mykya
valentinadof
MARI_H
Uca
Giobsy
emmancita
Steluzza
Bianca Topala
masenka
Nicoleta Irimescu
bijutierul30
zgayby
percsovics monica
danabekk
emi
bubu85
AKD
bibitu
NEAGU LAURA
ribana
amnro
manus marioara
DouaMainiStangi
Kathyushk
MagdaMarin
mickyta
cherie
came_lia
rucsy
angells
marlen372001
anc@
mama4you
SilviaDumitrescu
chrissart
mariapursisimplu
ioana soare
geany
duchess
ileana cosanzeana
vilcris
tomari
diada
Ania
arime
MihaelaT
Admina
67 participanți

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de diada Dum 11 Apr 2010, 6:59 am

Avem asa un subiect la dulciuri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de manus marioara Dum 11 Apr 2010, 2:57 pm

Multumesc pt sfat ,te cred pe cuvant Amnro de fapt am mai auzit cate ceva despre radiatii dar nu prea le-am luat in seama;o sa fiu atenta pt ca am 2 baieti si n-as vrea sa ma dau cu capul de pereti peste 20 de ani .Osa pun o closca in el macar pt asta sa fie bun nu?Sanatate multa,
manus marioara
manus marioara
helper
helper

Numarul mesajelor : 91
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/01/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de ribana Dum 11 Apr 2010, 3:41 pm

Kathyushk a scris:Buna tuturor
Azi e prima oara cand am intrat pe forum si fiindca am fost "prinsa" de discutiile ce le´am citit m´am inregistrat pt k nu puteam vedea pozele. Acum vad si pozele .... dar nu toate. Si de aceea vreau sa sugerez daca puteti sa "rasfoiti" un pic subiectele si sa puneti iar pozele corespunzatoare, pt ca mie imi apar niste imagini gen: "Photo bucket, image no longer available or removed" Sad
MihaelaT a scris:Aceasta problema a aparut deoarece unele persoane si-au sters poze sau le-au mutat sau alte persoane s-au retras de pe forum.

Imi trebuie ceva tip sa citesc toate subiectele din forum. asa ca de-abia azi am ajuns la un subiect in care ... asa cum zicea si Kathyushn, multe poze nu mai pot fi vazute. Am inteles si ce se intampla cu pozele dar... ma intreb daca nu exista o posibilitate de rezolvare a acestei probleme? Este tare neplacut sa vezi cat de entuziasmate sunt fetele, cate mesaje elogioase s-au scris despre produsele din poze si sa nu vezi poza.... (Par mesaje de prisos, bune sa ia din spatiul forumului....) Nu vreau sa fac comentarii la acesta situatie dar, noii veniti se simt neaveniti.
ribana
ribana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 192
Varsta : 74
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de Admina Dum 11 Apr 2010, 4:47 pm

Mihaela, cred ca prea putine s-au retras de pe forum... Marea majoritate a pozelor sterse sau mutate (de care s-a si vorbit mult) sunt ale Maistrei sau ale lui Camy.
Ribana, le-am spus de situatie si au promis ca le incarca; insa este o munca titanica sa inlocuiasca fiecare link din mesajele vechi... Nu cred ca se va intampla, din pacate. Noi nu putem decat sa rugam insistent sa nu-si mai mute pozele, sau sa nu le sterga, dupa postarea pe forum.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de ribana Dum 11 Apr 2010, 6:19 pm

Multumesc de raspuns, Admina.
Le-as propune fetelor care stiu ca au probleme cu spatiul pe anumite site-uri, sa se foloseasca si de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] unde sa aiba albume in care sa nu mai umble. Cred ca ar fi un gest de respect pentru persoanele care acceseaza acest site, sa nu mai zic ca si pentru persoanele in cauza.
ribana
ribana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 192
Varsta : 74
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de NEAGU LAURA Lun 03 Mai 2010, 11:05 am

incerc de vineri 30/04 sa mai intru pe acele crosete si andrele de care se ocupa love,care este motivul pt care nu mai putem intra acolo?gresesc eu undeva?
NEAGU LAURA
NEAGU LAURA
helper
helper

Numarul mesajelor : 99
Localizare : FAUREI
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de amnro Lun 03 Mai 2010, 11:10 am

NEAGU LAURA a scris:incerc de vineri 30/04 sa mai intru pe acele crosete si andrele de care se ocupa love,care este motivul pt care nu mai putem intra acolo?gresesc eu undeva?

vezi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] detalii
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de bibitu Lun 03 Mai 2010, 2:45 pm

super nu stiam ca acest cuptor cu micrunde face atat de rau .si noi il folosim mereu , sunt importante aceste sfaturi .Azi am liber si voi sta mai mult sa urmaresc site-ul.
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de AKD Mier 05 Mai 2010, 10:31 am

Buna, as avea o rugaminte, eu fiind incepatoare mi-am luat tot felul de materiale din diverse parti si nu stiu exact la ce merg mai bine si daca se poate sa fie un subiect unde sa postam diversele materiale pentru a afla fie ce anume sunt fie cam la ce ar merge. Poate e cam exagerata ideea mea, dar poate ar iesi ceva dragut
E doar o idee, [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
AKD
AKD
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de bubu85 Mier 05 Mai 2010, 10:57 am

mie imi place ideea ta AKD
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de amnro Mier 05 Mai 2010, 12:56 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] e un subiect depre materiale. se cheama pana de idei
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de geany Mier 05 Mai 2010, 3:39 pm

Amnro, am vrut sa scriu exact ca si mesajul tau. Multumesc Smile
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de amnro Mier 05 Mai 2010, 4:15 pm

geany, ajut si eu cu ce pot (poate primesc si eu ceva daca ma confunda lumea cu vreun moderator/ membru juriu rade rade )

hug
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de emi Joi 06 Mai 2010, 8:20 pm

Am si eu o propunere: Uneori apar pe forum mesaje acide, in special pentru nou veniti. Nu e nevoie sa imi raspunda cineva la acest mesaj, este doar o exprimare a gustului amar pe care mi-l lasa mie mesajele de acest tip.
Aici sunt foarte multe femei harnice, talentate, e pacat sa o dam in bara cu impoliteturi si reactii irascibile.Nimeni nu cunoaste pe cel care sta in spatele altui monitor si isi exprima aici gandurile, preocuparile şi chiar e pacat sa ranim.
avatar
emi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 330
Varsta : 48
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/07/2009

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de geany Joi 06 Mai 2010, 8:49 pm

Fetelor, cu siguranta la mine bate aceasta propunere. Imi cer scuze pentru unele completari acide. Dar avem la semnatura trimitere catre regulament si tehnic. Cate dintre cele noi se obosesc sa citeasca 5 minute despre buna functionare in acest forum. Embarassed
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de danabekk Joi 06 Mai 2010, 8:51 pm

Emi, am vazut si eu cateva...si intr-adevar, fetele de pe aici sunt atat de competente si aduc atata placere ochiului cu creatiile lor, incat chiar e pacat... website-ul asta a devenit atat de complex si contine atat de multa informatie ( Felicitari!!), incat un nou-venit se "pierde" cu usurinta... putina intelegere, motivul pentru care site-ul s-a dezvoltat este pentru ca au aparut " nou-venitii" permanent!!
danabekk
danabekk
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Localizare : Atlanta, GA
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de Admina Joi 06 Mai 2010, 9:33 pm

emi a scris:Am si eu o propunere: Uneori apar pe forum mesaje acide, in special pentru nou veniti. Nu e nevoie sa imi raspunda cineva la acest mesaj, este doar o exprimare a gustului amar pe care mi-l lasa mie mesajele de acest tip.
Aici sunt foarte multe femei harnice, talentate, e pacat sa o dam in bara cu impoliteturi si reactii irascibile.Nimeni nu cunoaste pe cel care sta in spatele altui monitor si isi exprima aici gandurile, preocuparile şi chiar e pacat sa ranim.
Emi&co. in general as vrea sa va intreb ce experienta aveti cu forumurile. Daca este primul forum pe care-l accesati, va recomand sa mai urmariti pe un alt forum, 1-2 subiecte, sa vedeti atmosfera si mesajele de la moderatori. Daca sunteti familiarizate cu alte comunitati virtuale, imi vine greu sa cred ca nu ati intalnit medii mult mai ostile. In general, cu cat e forumul mai mare, cu atat echipa de moderatori este mai mare si fie mai plictisita sau mai enervata.
Voi vedeti din punctul vostru de vedere: de ce a certat-o pe cutareasca, posteaza minunatii, lucreaza frumos... Noi vedem, cutareasca, nou-venita sau nu, a fost instiintata odata (nu prea am auzit de mesaje acide, din prima), i s-a dat trimitere la Regulament sau i s-a explicat unde greseste si ce trebuie sa faca, si ea a ignorat, sau nu a stiut, sau treaba ei, oricum nu s-a conformat. Crede-ma ca nu e prima "cutareasca" si nici ultima. Cand apar 3 persoane care posteaza aiurea, nu respecta regulile, etc. nu mai poti fi asa de calm cand ii spui a 3-a oara sa faca un lucru simplu. Eu stiu asa, cand nu stii, intrebi. Daca sunt persoane de 50-60 de ani, care au contactul cu internetul abia acum, prin intermediul forumului nostru, sa intrebe un copil, un nepot, sa ne intrebe pe noi, daca stiu sa trimita email. Dar multe se incapataneaza ca e dreptul lor sa faca ce vor si incalca regula dupa regula. Si da, regulile sunt necesare, pentru ca altfel ar fi o mult mai mare bulibaseala (apropo de multa informatie, complexitate).
Va dau un exemplu, de aciditate, din partea mea: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Dar respectiva nu a fost banata, nu a primit avertisment decat dupa ce a ignorat atentionarile mele, in mod repetat si m-a jignit clar. Cum poti sa folosesti corect forumul pana la 24 de mesaje, sa spui ca stii de Edit, dar nu ai vrut sa-l folosesti si sa continui, postand alte 3 mesaje succesive, sfidatoare? (mesajele impartite cu rosu au fost postate unul dupa altul, de catre ea, desi am rugat-o frumos sa nu mai incalce Regulamentul)
Intelegeti ca nu va vrea nimeni raul si nici nu refuleaza nimeni aici, in moderare (eu asa sper). Avem Balaceanca, pentru frustrari. boo Dar pe cat de intimidant este un forum, pe atat de util este. Normal ca utilizatorii l-au crescut, nu reuseam singure, dar noi incercam sa facem mediul propice discutiilor, sa facem ordine si sa o mentinem. Noi va asternem plansa si va pregatim vopselele, voi pictati opere de arta. nor

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de danabekk Joi 06 Mai 2010, 11:03 pm

Ouch!!
Ai multa dreptate, Admina, si nou-venitele care primesc cate o "palmuta" au dreptatea lor, si uite-asa... dar mie, cateodata, cand citesc mesajele acelea aspre, mi-e o milaaaaaaaaa... Si am sa recunosc faptul ca reactia mea s-a datorat unui mesaj de-al lui Geany catre o nou venita - Geany, apreciez TARE faptul ca ai admis ca ar putea fi vorba despre tine, toata stima! aplauze Dar nici eu si nici Emi nu am fost, Doamne fereste, rautacioase in comentarii.

Deci, inca prietene?? peace
danabekk
danabekk
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Localizare : Atlanta, GA
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de emi Vin 07 Mai 2010, 12:18 am

Admina, nu intru pe foarte multe forum-uri, pe cateva despre lucru de mana si cateva pentru mamici, dar chiar am ramas surprinsa, pentru ca pana acum nu am intalnit o astfel de atitudine. Oricum, nu mare feream la raspunsul chiar necesar a fi mai dur atunci cand e vorba de nesimtire.
Imi cer iertare daca am deranjat pe cineva, chiar credeam ca fac un bine si nici nu voi mai scrie pe aceasta tema... avem atatea de impartasit si de discutat, ca irosim timpul cu astea...
avatar
emi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 330
Varsta : 48
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/07/2009

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de diada Vin 07 Mai 2010, 7:18 am

Aici ai mare dreptate ca irosim timpul cu discutii de genul asta, pentru ca pe mine una nu ma fac sa fiu mai putin acida de ex (cand este cazul), a explicat Admina foarte bine mai sus de ce procedam asa. Chiar ar fi indicat sa mai intrati si pe alte forumuri (dar forumuri mari) sa vedeti cum este pe-acolo.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty atentie mare

Mesaj Scris de percsovics monica Sam 15 Mai 2010, 2:58 pm

Ania a scris:am si eu o propunere pt topicurile croseta si tricotat - ce spuneti sa facem diverse subiecte - cum ar fii - bluzite mame , bluzite copii , flulare , caciulite - sapcute etc ? ce ziceti? in asa fel e mai usor pt noi sa gasim ceea ce cautam
si pt sunt disperata sa vand am o sugestie - pt fetele care cumpara ata de la second hand sau care au ata acasa dar nu le mai trebuie sau diverse , eu zic sa le punem la sunt disperata sa vand si daca cineva vrea ata de la second hand sau din ceea ce avem noi pe acasa dar nu mai folosim poate sa cumpere Sad
sa nu dam prilejul unor firme sa-si prezinte produsele in reclame mascate. cum vom face diferenta intre firme si cei care chiar vor sa faca schimb?
percsovics monica
percsovics monica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 39
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de zgayby Sam 22 Mai 2010, 12:24 pm

buna.
n-am mai intrat demult aici din lipsa timpului, si acum am intrat sa caut niste tehnicalitati.
si vreau sa zic ca e destul de greu sa navighezi prin tot forumul sa scoti ceva.
si-atunci... propun ca toate tutorialele (dupa mine tutorial e si topicul despre tiparele de croitorie) sa intre intr-un topic nou, acolo sa apara un singur mesaj cu link-urile cartre toate tutorialele si in care sa aiba acces doar modetatorul si sa fie la inceput.

si sa dau exemplu:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


daca va intereseaza, fac eu toate link-urile si un moderator creaza topic nou in care le varsa.
avatar
zgayby
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/07/2009

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de bijutierul30 Sam 28 Aug 2010, 4:51 am

emi a scris:Am si eu o propunere: Uneori apar pe forum mesaje acide, in special pentru nou veniti. Nu e nevoie sa imi raspunda cineva la acest mesaj, este doar o exprimare a gustului amar pe care mi-l lasa mie mesajele de acest tip.
Aici sunt foarte multe femei harnice, talentate, e pacat sa o dam in bara cu impoliteturi si reactii irascibile.Nimeni nu cunoaste pe cel care sta in spatele altui monitor si isi exprima aici gandurile, preocuparile şi chiar e pacat sa ranim.


doamne cat adevar ati divulgat acum

de ex eu ma pregateam sa sustin acest forum sa iau legatura cu admin sa discut de o colaborare sa sponsorizez acest forum dar nam apucat cam loat ban :D

doamna tot respectul meu il aveti ati spus un mare adevar


avatar
bijutierul30
helper
helper

Numarul mesajelor : 14
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 27/08/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 28 Aug 2010, 6:45 am

Daca doreai sa faci o sponsorizare cautai la membrii si vedeai cine e administrator,intai discutai cu ei si apoi iti faceai reclama cu acordul adminelor.Nu sunt ascunse sceste informatii ci se gasesc foarte usor.
Le lasai un mesaj pe PM.E foarte simplu.
Nu incepi sa faci reclama si apoi discuti.
Exista reguli.
Daca puneai o reclama pe un bloc intai o puneai si apoi cereai acordul celor carora le acopri geamurile?
Totul se face intr-o anumita ordine.
Si daca intr-adevar doreai sa sponsorizezi , o faceai pana acum nu te lamentai ca ai fost mustrat.
Afacerile sunt afaceri si aici e mult "peste"in balta dupa cum ai constatat.
Iar reclama se plateste.
E o vorba cu vulpea care nu ajunge la struguri,spune ca sunt acri.
Mult succes daca intr-adevar doresti.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de bijutierul30 Sam 28 Aug 2010, 7:24 am





aveti draptate imi cer mi de scuze


nu voi mai deranja acest forum











avatar
bijutierul30
helper
helper

Numarul mesajelor : 14
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 27/08/2010

Sus In jos

Idei si propuneri - Pagina 4 Empty Re: Idei si propuneri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB