Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

+49
gabriela1554
Adela Ispas
vlad_mom
scoobbyy
mariposa.romania
csilla
piciul
Muravka
Gabica
Dodo-pui
yol90
aurahd
gabitza_s80
MihaelaT
Panea Laura
canadianca50
corina corina
marry_a19
Dorulet
despina13cucli
ligia27
AlinaJ.Bijoux
Elena Nicoara
CCristinaC
Serban Valentina
nancyrbd
adelina24
Angelica18
alinachiri
Gabiuta
diana-s
Rimmelle
symos
gretty
duchess
fiordaliso
pufoi
anc@
LN
SilviaDumitrescu
munteanu otilia
Lucia.BlueFlower
Cristache
firicel
annamaria26985
Roxi_J
ikuta
Gianina4ever
elenatatiana86
53 participanți

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de Gabica Mier 22 Ian 2014, 5:29 pm

Încearcă pe youtube

floare

Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de nicopop Sam 06 Dec 2014, 3:28 pm

Buna, fetelor! Numai lucruri frumoase am vazut pe aici! Vin si eu cu cateva bentite, cordelute, agrafe, seturi brau+bentita...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aici sunt cateva poze, sugestive, caci am sute de poze in calculator. Cand am timp incerc sa fac un album online sa le puteti vedea pe toate. Va pup!
nicopop
nicopop
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 250
Varsta : 36
Localizare : Maramures,Romania
Data de inscriere : 11/03/2011

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de alinnusha92 Lun 16 Mai 2016, 10:10 am

Cateva brose facute in 2015.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinnusha92
alinnusha92
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/01/2015

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de LRodica Lun 16 Mai 2016, 6:46 pm

Alinnusha92, nu vad pozele nici aici si nici la topicul cu posete.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3669
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de vlad_mom Lun 16 Mai 2016, 8:39 pm

Nu i se vad pozele pentru ca sint de pe facebook, iar acolo probabil albumul nu este public.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4649
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de alinnusha92 Lun 16 Mai 2016, 9:59 pm

Intr-adevar albumul era vizibil doar pentru prietenii de pe facebook. Offf, mai am atatea de invatat. Acum ar trebuie sa editez postarile anterioare? Sau vor deveni vizibile pozele? Multumesc!
alinnusha92
alinnusha92
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/01/2015

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de vlad_mom Mar 17 Mai 2016, 7:27 am

Din albumul de pe facebook nu vor aparea pozele in continutul mesajului, ci doar link-uri catre albumul tau de-acolo, ceea ce nu e tocmai frumos si nici corect fata de ceilalti membri ai forumului. Incearca una dintre metodele explicate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Iti poti face cont gratuit pe photobucket unde sa-ti incarci pozele si unde iti generaza un cod al pozei pentru forum sau cind scrii mesaj pe forum ai butonul "gazduieste o imagine" (cu simbolul imagine si discheta) care iti permite sa incarci poze din calculatorul tau.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4649
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de alinnusha92 Mar 17 Mai 2016, 10:54 pm

vlad_mom, multumesc frumos pentru indicatii si pentru rabdare. Sper ca acum m-am descurcat. Astea sunt brosele pe care le-am facut in primavara asta.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinnusha92
alinnusha92
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Varsta : 31
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/01/2015

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de piciul Dum 28 Ian 2018, 1:45 pm

Cred ca aici este incercarea mea de batic cu bijuterii!
Am vazut pe net si tot doream sa port si eu asa ceva; cum nu am gasit, am confectionat eu unul...Cat de reusit este nu stiu, dar eu il port!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de vlad_mom Lun 29 Ian 2018, 10:30 am

Interesant, dar nu-mi dau seama cât de lung este și cum se așează la gât. Am văzut și eu variante, dar pentru că nu poate fi spălat din când în când nu m-a atras.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4649
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de Dorulet Lun 29 Ian 2018, 3:11 pm

Interesant,sa-l porti cu placere!De ce sa nu poata fi spalat?
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4801
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de vlad_mom Lun 29 Ian 2018, 5:07 pm

Din cauza accesoriilor metalice de la inchidere...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4649
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2 - Pagina 7 Empty Re: Diverse accesorii-brose,bentite,clame- 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB